Värske rajainfo

VÄRSKE RAJAINFO

SUUSARAJAD:  Täna hommikul hooldatud 1,5km suusarada, värskendatud klassikajälg. Suusatada saab ka 5km ja 19km rajal,  pigem kehvama suusaga ja vabastiilis.  Sula temperatuuri tõttu rajad pehmed.

Ettevaatust! Seoses sulaga palume olla ettevaatlikud laskumistel.  Täname mõistva suhtumise eest ning soovime mõnusaid suusarõõme.

KELGUTAMINE: Lapsed saavad kelgutada ja tuubitada kelgumäel, laenutusest saab laenutada ka tuube. Avatud on kelgumägi ja 3 tuubinõlva. Palume mäest ülestulekul arvestada teiste kelgutajatega. Kelgutamine ja tuubitamine omal vastutusel! Tuubirajal on lubatud ainult tuubidega alla sõita. Ühe tuubiga ei ole lubatud sõita mitmekesi korraga. Tuube ei ole lubatud omavahel mistahes viisil kokku monteerida! Palume lapsi ilma vanemliku järelvalveta mäele mitte jätta!

DISCGOLF: Discgolfi saab mängida Prodigy Kõrvemaa 1 – 18 korviga rajal. Seoses talvehooaja ja lumesajuga on tii-alad talvised.

TÕUKEKELGU MATKARADA: tähistatud kuni 4 km matkarada, lisainfo laenutusest.

PEAMAJA: avatud argipäeviti kl 10:00 – 17:00, nädalavahetustel kl 9:00 – 18:00. Kohvikust saab osta jooke ja sööke kaasa, söögisaalis on lubatud süüa 25% täituvusega. Pakume peredele majutustube ka päevasel ajal kl 12:00 – 15:00 hinnaga 15€/tuba. Täpsem info perenaiselt.

LAENUTUS: avatud argipäeviti kl 10:00 – 17:00, nädalavahetustel kl 9:00 – 18:00. Tutvu laenutuse hinnakirjaga siin. NB! Suuski saab hooldada nädalavahetustel.

Keskuses kehtib külastustasu 3 €/täiskasvanu – võimalik tasuda nii mobiilselt parkimisteenusena(Europark), kui peamajas ja laenutuses kaardimaksega või sularahas.

Külastustasu hind sisaldab:

  • parkimist keskuse parklas
  • keskuse poolt hooldatavate rajatiste kasutamist: matkarajad, viburada, orienteerumise püsirada, discgolfi rajad
  • madalseikluspargi ja lasteala kasutamist
  • üldtualettide kasutamist
  • WIFI kasutamist

Mobiilse tasumise juhis

  1. Sõnumisse sisesta sõiduki reg.nr, tühik, tsoon

(näide: 123ABC KM1).

  1. Saada SMS numbrile 1902.
  2. Kontrolli vastussõnumit.
  3. Lõpetamiseks helista 1903.

Tsoonide selgitused:

KM1 = 1 täiskasvanu
KM2 = 2 täiskasvanut
KM3 = 3 täiskasvanut
KM4 = 4 täiskasvanut

Kohtumiseni Sportland Kõrvemaal!