Rajainfo

RAJAINFO 08.02 kl 09:45 ⛷️: Täna öösel hooldatud 1,5 km, 5 km ja 19 km ringide vabatehnika osa. Klassikajälje osa ringidel hooldatud laupäeval, 19 km ringil esimesed 6 km edasi-tagasi. Ülejäänud 19 km ringi ulatuses vana klassikajälg 80% heas korras. Kohati võib esineda oksapuru ja jäiseid kohti, kuid suures plaanis on olud head ja rajapõhi tugev. Mõnusat suusatamist!❄️

PARKIMINE: ❄️Talvehooajal kehtib keskuses senise külastustasu asemel parkimistasu. ❄️Käesolevast talvest on uuenenud meie tasusüsteem. Varasema külastajapõhise 3€/inimene asemel on nüüd 5€/auto kohta. 🚙 Seega jaga sõpradega sõiduvahendit ja lustite meie juures ühiselt soodsamalt.Loe täpsemalt siit.

KELGUMÄGI JA TUUBINÕLV:  Kelgumägi ja tuubinõlv on avatud. 

DISCGOLF: Discgolfi saab mängida Prodigy Kõrvemaa 18  korviga talverajal. Tii-alad hooldame nädalavahetuseks. Iga tii-ala juures on olemas ka hari. A, B ja C korvid on suletud. Harrastajate rada on talvehooajaks suletud!

ISESEISVALT MATKAMINE: Iseseisvaks matkamiseks on hooldatud tähistatud 4 km talvine  matkarada. Matkata saab nii tõukekelkudega kui jalgsi. NB! Terviserajad on talvehooajal ainult suusatamiseks. 

AVATUD MATKAD: Nädalavahetustel avatud matkad koos meie kogenud retkejuhtidega.  Infot jälgi meie kodulehel sündmuste all.

KOHVIK: Kohvik avatud E-R, P kell 10:00 – 18:00, L kell 10:00 – 19:00.

AVATUD SAUN: Avatud saun laupäeval ja pühapäeval kell 12:00 – 17:00. Saunapilet 5 €/täiskasvanu, pileti saab osta kohvikust või laenutusest.

MADALSEIKLUSPARK: Mõnus ajaviide suurtele ja väikestele.

Kohtumisteni Kõrvemaal!