Koolivaheaeg Kõrvemaal!

Hea sõber! ⛷️

Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses ootab teid koolivaheajal külla. Selleks, et vaheaeg oleks meeleolukas ja seiklusrohke kehtib kõigile kogu varustuse rendi hinnalt -30%. Broneerides Iglupargi 26- 29 veebruar saate saunamõnusid nautida samuti -30% soodsamalt. 

Mis Sportland Kõrvemaal koolivaheajal toimub? 

  • Kutsume Sind avatud matkadele! 24. veebruaril, Eesti Vabariigi aastapäeval viib matkajuht Sind meeleolukale off-road matkasuusa- ja uisuretkele. Haara sõber kaasa ja pane kirja siin.
  • Koolivaheaja avatud tõukekelgumatk kutsub loodusesse seiklema lapsi  alates 10ndast eluaastast. Rohkem matkainfot ja registreerimine siin.
  • Kõrvemaa suusakoolis õpetame selgeks suusatamise ABC ja kogenumad suusalapsed saavad arendada oma oskuseid edasijõudnute tunnis.   Suusakoolist rohkem infot ja  registreerimine siin.
  • Nädalavahetuseks ja vaheajaks on veel vaba ruumi meie uhiuutes Kuuse Elamusmajades. Info ja broneerimine www.kuusemajad.ee.

Selleks, et suusarajad oleksid maailmatasemel töötavad meie rajameistrid hingestatult ja annavad endast parima, et alati oleks tore meie keskusse suusatama ja talverõõme nautima tulla. Lumetootmise ja rajameisterluskulude katmiseks kehtib keskuses talvehooajal tasuline parkimine 5€ ööpäev, ole mureta kui tuled kohvikusse sööma või rajale suusasprinti tegema, siis on esimene tund parkimist Sulle TASUTA, oluline, et parkimiskellaga armatuurile paigaldaksid. NB: Parkimistasu ei pea maksma ööbijad. Ööbijatel palume oma auto sisseregistreerudes peamajas registreerida.

info@korvemaa.ee või

+372 5246628

Kohtumiseni Kõrvemaal!