Saunad ja kümblustünnid

Peale spordipäeva või seminari pole midagi paremat kui auru välja lasta – näiteks saunakerisest. Aga lõõgastuda saab ka kümblustünnis!

Keskuses on neli sauna – tavasaun, talusaun ja kaks iglusauna.

UUS! Suur iglusaun on käsitööna valminud elektrikerisega disainsaun. Kumera kuju tõttu liigub aur üles lae alla, laskub seejärel aeglaselt ja täidab kogu ruumi, mähkides pingil lõõgastujad pehmelt endasse. Saunas on leiliruum, avar eesruum ning tualett- ja duširuum. Leiliruum mahutab korraga kuni 6 inimest.

UUS! Väike iglusaun on käsitööna valminud puuküttekerisega disainsaun. Saunas on leiliruum ning väike eesruum mõnusaks olenguks kuni 4-le inimesele.

Elektrikerisega tavasaunas meeste ja naiste pooled eraldi (lava-, pesu- ja riietusruumid). Väiksema seltskonna korral  võimalik kütta ka ainult 1 pool. Tavasaunas on ühine eesruum, kuhu mahub korraga kuni 10 saunalist istuma. Sauna juurde võimalik tellida kümblustünnid.

Talusaun on väike puuküttekerisega taluaegne palksaun. Sauna ees väike terrass ja pisike eesruum mõnusaks olenguks perele või väiksemale seltskonnale. 

SAUNADE HINNAKIRI

Tavasaun  üks pool tund 60 €
Tavasaun mõlemad pooled tund 80 €
Suur iglusaun  kuni 3 tundi 250 €
Suur + väike iglusaun kuni 3 tundi 350 €
Tavasaun + kümblustünn kuni 3 tundi 280 €
Tavasaun + 2 kümblustünni kuni 3 tundi 480 €
Talusaun tund 35 €
Talusaun + kümblustünn kuni 3 tundi 200 €
Saunapilet avatud sauna ajal  5 €

Hea teada!

  • UUS! 2022 jaanuaris avatud iglupark
  • Tavasaun on elektrikerisega, meeste ja naiste pooled eraldi.
  • Talusaun on puuküttekerisega.
  • Saunadele on juurde võimalus tellida kümblustünnid.
KÜSI PAKKUMIST