Laste ja noorte loodusseikluslaagrid Kõrvemaal 2022

Registreerumine suvistesse loodusseikluslaagritesse on lõppenud!

Ootame lapsi ja noori loodusesse põnevalt aega veetma. Oodatud on nii vanad kui uued sõbrad. Matkame jalgsi ja ratastega, supleme, seikleme metsas ja teeme muid vahvaid tegevusi.

Keskuses on olemas viburada, discgolfi rajad, orienteerumise püsirada, rullsuusa- ja uisurada, jalgpallipiljardi mänguväljak, madalseikluspark, SUP-lauad. Meie eesmärgiks on arendada laste ja noorte huvi looduses liikumise vastu ning pakkuda erinevaid võimalusi, kuidas aktiivselt ja tervislikult värskes õhus aega veeta.

Ka sel aastal saab iga laagris osaleja endale kvaliteetse Kõrvemaa laagri T-särgi, mis vahvat laagrisuve meenutama jääb.

2022. aastal on laagrivahetused sellised:

  • 10. – 15.juuli “Minu esimene laager” – osalema on oodatud eelkõige need lapsed ja noored, kes pole varasemalt meie laagrites või üldse laagrites osalenud. Soovituslik vanus alates 6 aastat.
  • 17. – 22.juuli “Loodusseikluslaager Kõrvemaa laagrihuntidele” – osalema on oodatud eelkõige need noored, kes on juba varem meie laagrites osalenud – võtame ette nn edasijõudnute programmi, kus eelnevatel aastatel õpitud ABC kasutusele võtame 🙂
  • 07. – 12.august “Loodusseikluslaager”  – osalema on oodatud kõik looduses seiklemisest huvitatud noored vanuses 10+ aastat.

Laagri hind 275 €/osaleja.

Kuni 30.aprillini registreerudes pakume 10% soodustust Sportlandi püsiklientidele ja varem meie laagrites osalenutele.

Laagrisse registreerumiseks täida palun ankeet –  https://forms.gle/Cgtr2AmAWWke8SD36

Küsimuste korral võta meiega ühendust info@korvemaa.ee või helista +372 5349 9598