Orienteerumine

Põhja-Kõrvemaa künklik maastik ja tihe teede võrgustik teeb maastikul kompassi ja kaardiga punktist punkti liikumise põnevaks.

MOBO  
Mobiilne orienteerumine seob tänapäevase tehnoloogia (nutitelefoni) ja traditsioonilise orienteerumise püsiradade ideed ehk pakub võimaluse tegeleda tervisespordiga (orienteerumisega) endale sobival ajal, kasutades selleks modernseid tehnoloogiad koos traditsioonilise orienteerumisoskustega. Kolm ühes mobiiltelefon asendab kaarti, kompassi ja märkeseadet.
 
Kõrvemaa MOBO rada
Rajal 28 kontrollpunkti. Kontrollpunktid maastikul on tähistatud infotahvliga, kus on lühijuhend ja vastav unikaalne QR ruutkood. Märgised on reflektorina, seega kasutatavad ka pimedal ajal.
 
 
UUS! Kõrvemaa MOBO rattarada

Rada koosneb 15 kontollpunktist. Orienteeruja valib ise kontrollpunktide läbimise järjekorra ja liikumistee. Start ja finiš asuvad keskuse vahetus läheduses. Rada on leitav https://mobo.osport.ee/ (Kõrvemaa RattaO). Rajakaardi leiad siit. Soovijatel on võimalik osta ka paberkandjal kaart meie kohvikust või laenutusest.

 
Kuidas see töötab?
  • Laadi alla MOBO tasuta rakendus.
  • Otsi kaardi järgi üles kontrollpunktid.
  • Pildista üles QR koodid.

http://mobo.osport.ee

 

Orienteerumise ABC

Programm sisaldab orienteerumise leppemärkide tutvustamist, kaardilugemise õpet ning ühiselt kontrollpunktide otsimist. Kestvus kokku kuni 2 tundi. 
Hind kuni 10-le 250 €. Iga lisanduv täiskasvanu 10 €. Iga lisanduv laps 5 €.  

Orienteerumisseiklus  

Orienteerumisseiklus annab võimaluse ise rada leida ja oskused proovile panna. Lisaks orienteerumisele on võistkondadel vaja lahendada lisaülesandeid.  Seikluse viib läbi juhendaja, kes mängu lõppedes võtab kokku tulemused. Vajadusel teeme enne mängu kohapeal ka kompassi ja kaardikasutuse õppe.

Hind kuni 10-le 320 €. Iga lisanduv osaleja 20 €.

Lisainfo ja broneerimine info@korvemaa.ee

Hea teada!

  • Kõrvemaa MOBO rattarajal 15 kontrollpunkti
  • Kõrvemaa MOBO rajal 28 kontrollpunkti
  • Märgised reflektorina

 

KÜSI PAKKUMIST