MATKAD

 

SUVEHOOAJAL

 • Jalgsimatk

Matk kaunil Põhja-Kõrvemaa maastikul – võimalik nii mõnusa jalutuskäiguna kui ka tempoka sportmatkana.

Hind 6-le kuni 10-le 145 €. Iga järgnev osaleja 10 €. Hind sisaldab retkejuhiga matka.

 • Jalgsimatk kopra jälgedes

Põhja-Kõrvemaa Rekka oja on kopraperele meelispaik ning oja äärde on ehitanud koprad oma paradiisi. Hea õnne korral saab neid fantastilisi loomi ka oma silmaga näha. Matk toimub vaikuses ning vaikides.

Hind 6-le kuni 10-le 185 €. Iga järgnev osaleja 18 €. Hind sisaldab kopramatka eelprogrammi, retkejuhiga matk

 • Päikesetõusumatk/päikeseloojangumatk

Kõrvemaal on iga päev kaunis! Rabas on päikesetõusu ajal enneolematult salapärane. Udu, varjud, väikesed kõverad rabamännid ja loodushääled või ka täielik vaikus… Igal hommikul on päikesetõus eriline ja erakordne – kord kumab päike läbi udu, kord sillerdavad päiksekiired hommikusel kastel… Sama imetlusväärne on ka päikeseloojang.

Hind kuni 10-le 185 €. Iga järgnev osaleja 15 €. Hind sisaldab retkejuhiga matka ja vajadusel pealampide renti.

 • Rattamatk

Rattamatkale saab minna maastikuratastega, tõukeratastega või FATratastega. Põhja-Kõrvemaa loodusmaastik on justkui loodud rattamatkade jaoks – tihe teedevõrgustik 36 000 hektaril, suplust võimaldavad rabajärved, huvitavad RMK matkarajad; mitmekülgsed terviserajad, avar ja omanäoline Jussi kanarbiku nõmm, oosid ja seljandikud.

Hind kuni 5-le 175 €, hind 6-le kuni 10-le osalejale 280 €. Iga järgnev osaleja 20 €. Hind sisaldab retkejuhiga matka ja varustuse renti (ratas ja kiiver).

 • Räätsamatk rabas 

Kutsume Sind matkama Koitjärve rappa või Kõnnu Suursoole, kuhu tavaliselt meie jalg niisama ei julge astuda. Räätsad on need imelised nn võlukingad, mis võimaldavad meil sammuda ja kõikuda fantastilises looduskaunis kohas – rabas.

Hind 6-le kuni 10-le  280 €. Iga järgnev osaleja 20 €. Hind sisaldab matkaks vajaliku varustuse rent ja retkejuhi teenuseid.

 • Kanuumatk Soodla jõel

Kanuumatk toimub Soodla jõel, mis sobib oma iseloomult hästi ka koos lastega matkamiseks – jõgi on rahuliku vooluga. Mingeid erilisi oskusi kanuusõit ei nõua,  ent kasuks tuleb muidugi rahulik meel ja koostöö samas paadis viibijatega.

Hind kuni 10-le osalejale 320 €.  Hind sisaldab varustuse renti ja vajalikku juhendamist. NB! Matka alguspunkti liigub klient oma transpordiga (ca 8km).

TALVEHOOAJAL

 • Öömatk

Jalgsimatk ööpimeduses koos pealampidega. Matka käigus õpitakse tunnetama ja tajuma pimeduses liikumist, kuulatakse metsahääli ja vaadeldakse tähistaevast. Eriti põnev on matk täiskuu ajal.

Matka hind kuni 10-le 250 €. Iga lisanduv osaleja 15 €.

 • Tõukekelgumatk

Tõukekelgumatk talvises looduses on võrratu. Hooldatud matkarada muudab matkamise lihtsaks ja nauditavaks. Tõukekelgud ise on kerged ja sportlikud – neid on lihtne käsitleda.

Hind koos varustuse rendiga kuni 10-le 350 €. Iga lisanduv osaleja 30 €.

 • Uisumatk 

Rabalaugastel uisutamine on midagi sellist, mida igaüks peaks vähemalt korra elus proovima. Külmunud rabasaared vaheldumisi külmunud laugastega – see on talvine võlumaailm. Saadud kogemust ei saa millegi muuga võrrelda ning positiivsed emotsioonid on garanteeritud.

Matka hind koos varustuse rendiga kuni 10-le 350 €. Iga lisanduv osaleja 30 €.

 • Lumeräätsamatk

Lumine loodus on räätsamatkadeks ideaalne. Matka läbivateks teemadeks on metsloomad, nende jäljed ja elutegevus; Põhja-Kõrvemaa ajalugu läbi erinevate valitsusaegade. Räätsad on nagu võlukingad – need lubavad sammuda paksul lumel, ilma et peaks sissevajumist kartma.

Matka hind koos varustuse rendiga kuni 10-le 350 €. Iga lisanduv osaleja 30 €.

Lisainfo ja broneerimine info@korvemaa.ee või telefonil +372 524 6628

Hea teada!

 • Matkade kestvus 2-3 tundi
 • Matkade hinnad sisaldavad matkaks vajaliku varustuse renti
 • Võimalus tellida Sportand Kõrvemaa uuenenud kohvikust toitlustus enne või peale matka
 • Võimalus tellida saunateenused uuenevas keskuses
KÜSI PAKKUMIST