Vabu kohti on veel 10.-15.juuli laagrivahetusse!

Head uudised kõikidele Kõrvemaa seikluslaagrisõpradeleregistreerumine suvistesse laagritesse on AVATUD!

Ootame lapsi ja noori loodusesse põnevalt aega veetma. Oodatud on nii vanad kui uued sõbrad. Matkame jalgsi ja ratastega, supleme, seikleme metsas ja teeme muid vahvaid tegevusi.

Keskuses on olemas viburada, discgolfi rajad, orienteerumise püsirada, rullsuusa- ja uisurada, jalgpallipiljardi mänguväljak, madalseikluspark, SUP-lauad. Meie eesmärgiks on arendada laste ja noorte huvi looduses liikumise vastu ning pakkuda erinevaid võimalusi, kuidas aktiivselt ja tervislikult värskes õhus aega veeta.

Ka sel aastal saab iga laagris osaleja endale kvaliteetse Kõrvemaa laagri T-särgi, mis vahvat laagrisuve meenutama jääb.

2022. aastal on laagrivahetused sellised:

  • 10. – 15.juuli “Minu esimene laager” – osalema on oodatud eelkõige need lapsed ja noored, kes pole varasemalt meie laagrites või üldse laagrites osalenud. Soovituslik vanus alates 6 aastat. ON VEEL VABU KOHTI! Tutvu laagrikavaga siin. 
  • 17. – 22.juuli “Loodusseikluslaager Kõrvemaa laagrihuntidele” – osalema on oodatud eelkõige need noored, kes on juba varem meie laagrites osalenud – võtame ette nn edasijõudnute programmi, kus eelnevatel aastatel õpitud ABC kasutusele võtame 🙂 KOHAD TÄITUNUD!
  • 07. – 12.august “Loodusseikluslaager”  – osalema on oodatud kõik looduses seiklemisest huvitatud noored vanuses 10+ aastat. KOHAD TÄITUNUD!

Laagri hind 275 €/osaleja. Kuni 30.aprillini registreerudes pakume 10% soodustust Sportlandi püsiklientidele ja varem meie laagrites osalenutele.

Laagrisse registreerimise ankeedi leiad siit – https://forms.gle/Cgtr2AmAWWke8SD36

Kohtumisteni Kõrvemaal!