Kõrvemaa suvelaagrid tulevad taas – registreerimine avatud!

Ootame lapsi ja noori loodusesse põnevalt aega veetma. Oodatud on nii vanad kui uued sõbrad. Matkame jalgsi ja ratastega, supleme, seikleme metsas ja teeme muid vahvaid tegevusi.

Keskuses on olemas viburada, discgolfi rajad, orienteerumise püsirada, rullsuusa- ja uisurada, jalgpallipiljardi mänguväljak, madalseikluspark, SUP-lauad. Meie eesmärgiks on arendada laste ja noorte huvi looduses liikumise vastu ning pakkuda erinevaid võimalusi, kuidas aktiivselt ja tervislikult värskes õhus aega veeta.

Ka sel aastal saab iga laagris osaleja endale kvaliteetse Kõrvemaa laagri T-särgi, mis vahvat laagrisuve meenutama jääb 🙂

2023. aasta laagrivahetused:

  • 16.07 – 21.07 “Loodusseikluslaager Kõrvemaa laagrihuntidele” – osalema on oodatud eelkõige need noored, kes on juba varem meie laagrites osalenud – võtame ette nn edasijõudnute programmi, kus eelnevatel aastatel õpitud ABC kasutusele võtame 🙂 KOHAD ON TÄITUNUD!
  • 30.07 – 04.08 “Minu esimene laager” – osalema on oodatud eelkõige need lapsed ja noored, kes pole varasemalt meie laagrites või üldse laagrites osalenud. Soovituslik vanus alates 6 aastat.
  • 13.08 – 18.08 “Kõrvemaa loodusseikluslaager”  – osalema on oodatud kõik looduses seiklemisest huvitatud noored vanuses 10+ aastat.

Laagri hind 290 €/osaleja. PS! Kuni aprilli lõpuni registreerumine soodushinnaga 270 €/osaleja. 

Laagrisse registreerumiseks palume täita ANKEEDI.

Küsimuste korral võta meiega ühendust info@korvemaa.ee.