Nädalavahetusel loodusesse 🌿- discgolf, vibu või E-FAT?

Tulekul on kolm vaba päeva 🥳 ja ilmateade lubab sooja päikesepaistelist ilma! 🌞 Kevadine Kõrvemaa kutsub loodusesse  🌿 aktiivselt puhkama!

Kõrvemaa Discgolfpark on taas täies mahus avatud! 🙌 Mängida saab 1-18 korviga Sportland Kõrvemaa harrastajaterajal ning 21 korviga Prodigy Kõrvemaa võistlusrajal. 🥏  PS! Mõned tii-alad võivad kohati veel jäised olla. Suvehooajal kehtib rajatasu 3 €/täiskasvanu. Rajatasu saab maksta kohvikus, laenutuses ja ka mobiilselt PARGI.EE äpis.

Kõrvemaa viburada on saanud kevadise värskenduskuuri – broneeri aeg ja tule pane oma osavus proovile.  Vibuseiklus perele 55 € sisaldab lühijuhendamist ja rajakaarti ning varustuse renti (3 vibu, 12 noolt). 🏹 Hind kehtib perele (kuni 2 täiskasvanut ja kuni 3 last) või kuni kolmele täiskasvanule.  Iga lisanduv täiskasvanu 15 €, lisanduv laps 10 €.

Orienteerumishuvilistele 🧭 on meil  valikus 2 rada – Kõrvemaa MOBO rada ja Kõrvemaa MOBO rattarada. Mis muud, kui seiklema! Rajad on leitavad https://mobo.osport.ee/ 

Matkahuvilistele soovitame 14 km tähistatud matkarada  Samuti saab rajasoovitusi laenutusest ja keskuse kohvikust. Soovitame rentida E-FAT rattad 🚴‍♂️, millega saab Kõrvemaa maastikul elektrimootori abil matkata ligikaudu 3 tundi ja umbes 35-40 km, sõltuvalt sõidurežiimi valikust. Varustuse rendihindadega tutvu SIIN.

Kohvik on avatud E-R, P kell 10:00 – 18:00, L kell 10:00 – 19:00 ja kostitab Sind hea ja paremaga ka pühade ajal! 🥗🍲☕🥐

Kohtumisteni Kõrvemaal!