Sportland Kõrvemaa Metsajooks juba 21.08

🌲 TULE KOGU PEREGA SPORTLAND KÕRVEMAA METSAJOOKSULE 🌲

21.08 oled oodatud kogu perega sportlikku pühapäeva veetma, sest tegevusi jagub nii suurtele kui väikestele! Kõrvemaa on aktiivseks liikumiseks justkui loodud. Võistlusrada kulgeb väga mitmekülgsel maastikul ning sportliku pingutuse kõrval saab kindlasti imetleda kauneid vaateid ja nautida puutumata loodust.
🏃‍♂️ 10km põhidistants ja matkaklass
🏃‍♀️ 5km lühike distants
🏃‍♂️ 5km Mesikäpp noortejooks
🐻 400m ja 800m Mesikäpp lastejooks

Endale sobiva distantsi leiab igaüks!

Matkaklassiga liigub kaasa ka retkejuht Sven Luks, kes tutvustab matka käigus Kõrvemaa imetabast loodust.

Sel aastal jätkame eelmistel aastatel sündinud traditsiooni ehk iga osaleja saab endale päris oma männiistiku! Istiku saab istutada endale sobivasse kohta või jätta istutamine hoopis korraldajate hooleks. Loomulikult saab iga osaleja ka medali, kuid sel aastal soovime pöörata rohkem tähelepanu looduse hoidmisele ja teadlikumale tarbimisele, seetõttu oleme teinud osalusmedali valikuliseks.

Kõiki osalejaid ootavad rajal kosutavad joogipunktid, ergutajad ning finišis mõnus kõhutäis ja soe saun. Lisaks oleme välja pannud vägevad loosiauhinnad.

🐻 Pere pisematele on samuti vahva spordipäev organiseeritud – saab osaleda Mesikäpa laste- ja noortejooksudel, ronida madalseikluspargis ning mängida footpooli.
Lapsi ja noori kostitab Mesikäpp 🐻

Registreerimine metsajooksule: SIIN 

Foto: Aldis Toome

Kõrvemaal näeme! 😍