Talvevarustuse rent -50%

Hea sõber! ⛷️

Kõrvemaal talv veel kestab. Saab suusatada, tõukekelgutada ja niisama kevadist talvehõngu nautida. 1,6 km kunstlumerada on igapäevaselt hooldatud ja heas seisus. Pikemate ringide info operatiivselt kohapeal või meie kodulehe rajainfos.

Sellel nädalavahetusel ootavad kõiki talvesõpru kevadiseslt soodsad hinnad. Kogu talvevarustuse rent -50%. Tule ja naudi! 

  • Kutsume kõiki lapsi Kõrvemaa suusakooli 10. märtsil. Suusakoolis õpetame selgeks suusatamise ABC ja kogenumad suusalapsed saavad arendada oma oskuseid edasijõudnute tunnis. Esimesele 3 registreerunule osalemine TASUTA, kõigile teistele -50%. Tulge veetke tore pühapäev suusatades. Info ja registreerimine siin.
  • Peale aktiivset päeva pakume oma külalistele mõnusat sauna. Avatud saun 5€/ inimene. Saunapileti saab soetada kohvikust või saunaukse kõrval asuvast terminalist.
  • Kutsume Sind avatud matkale! 17. märts toimub räätsamatk rabas. Haara sõber kaasa ja pane kirja siin.
  • Rõõmustame ka meie discgolfi mängijaid. Prodigy 18 korvi + C rada üle järve on avatud. Tee alad puhtad ja lumine metsaalune kannab kenasti. Soovituslik on tulla mittelibiseva tallaga, kohati on metsaalune jäine.
  • 9. märtsist avatud viburada. Kõrvemaa viburada koosneb avarast harjutusalast ning 9-st laskmiskohast. Põnevust lisavad erikõrgustele suunatud laskmiskohad. Märklaudadeks on ka loomakujundid, et saada ettekujutust Robin Hood’i jahikäigust. Vibulaskmine on mõnus tegevus, mis sobib algajatele ja tavaharrastajatele, nii täiskasvanutele kui lastele.

info@korvemaa.ee või  +372 5246628

Kohtumiseni Kõrvemaal!