Uus MOBO rada rattaga orienteerumiseks!

Foto: Günther Küttis, Visit Estonia

Suur rõõm on teatada, et valmis on saanud Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse uus rattaorienteerumise MOBO rada!

Rada koosneb 15 kontollpunktist, milleni viib tee loomulikult läbi Kõrvemaa imelise looduse. Orienteeruja valib ise kontrollpunktide läbimise järjekorra ja liikumistee, optimaalne raja pikkus ca 25 km.

Start ja finiš asuvad keskuse vahetus läheduses. Soovijatel on võimalik osta ka paberkandjal kaart meie kohvikust või laenutusest. 

Rada on leitav https://mobo.osport.ee/ (Kõrvemaa RattaO)

Ühtlasi anname teada, et alates 4.novembrist läheb uuel MOBO rajal käima Kõrvemaa Rattaorienteerumise Rogain!

Osalemine:  https://mobo.osport.ee/event/KORVEMAARO

Rogainil saab osaleda kuni 30.novembrini k.a. Kõige kiiremini raja läbinule oleme välja pannud ka auhinna – Saunaõhtu 6-le suures iglusaunas!

Lisaks loosime kõigi raja läbinute vahel välja e-FAT rataste rendi kahele.

Võitjate nimed avaldame Kõrvemaa Facebooki lehel 1.detsembril.

Head seiklemist!

 

MOBO 1-2-3

  1. Lae oma telefoni MOBO rakendus. Tasuta rakendus on saadaval Android, iPhone/iPad, Windows Phoneand Nokia (Symbian) seadmetele.
  2. Kasutades ekraanil olevat orienteerumiskaarti ja magnetkompassi leia valitud kontrollpunkt(id) (KP). Kontrollpunktid maastikul on tähistatud infotahvliga, kus peal on vastav unikaalne QR ruutkood.
  3. Märke tegemiseks tuleb pildistada telefoniga QR koodi. Vali MOBO äpi menüüst Märge (või vajuta nupule Foto) ja suuna telefoni kaamera infotahvlil olevale koodile. Kinnitus, et oled punktis käinud,saadetakse MOBO koduleheküljel mobo.osport.ee, kus peetakse statistikat osalejate üle. Vali kaardilt järgmine KP ja leia see!