5 asja, mida teha Kõrvemaal

Ilmad on juba mõnusad ja oleks lausa patt toas vaba aega veeta. Alljärgnevalt valik põnevaid tegevusi, mida Kõrvemaa puhtas looduses 🌿 ja värskes õhus harrastada. Positiivsed emotsioonid on garanteeritud! 🌞

Vibulaskmine  – meie viburada on läbinud uuenduskuuri, lisandunud on 3D märklaudu. Kõrvemaa viburada koosneb avarast harjutusalast ning 9-st laskmiskohast. Põnevust lisavad erikõrgustele suunatud laskmiskohad, ĂĽle oja laskmine… Märklaudadeks on ka loomakujundid, et saada ettekujutust Robin Hood’i jahikäigust. Vibulaskmine on mõnus tegevus, mis sobib algajatele ja tavaharrastajatele, nii täiskasvanutele kui lastele. Rohkem infot siin.

Discgolfi mängimine – Sportland Kõrvemaa discgolf park koosneb kahest tasemel rajast:  Prodigy Kõrvemaa 21 korviga rada edasijõudnutele ja 18 korviga Sportland Kõrvemaa harrastajate rada. Lisaks on täienenud ka  meie mĂĽĂĽgiketaste valik. Rohkem infot discgolfi kohta siin.

Ratastega matkamine – et Kõrvemaa ilu ja kaunis loodus veelgi kättesaadavamaks teha, on meie rendivarustuse nimistusse lisandunud elektrilised FATrattad. Elektriliste ratastega saab matkamist nautida palju väiksema vaevaga. Jussi kanarbikunõmm ja järved, Venemägi, rabad, oosid ja kĂĽnkad… kõik on käe (ja silma) ulatuses kergemini kui kunagi varem!🙌 Elektrilisel FATrattal on mootor, millel on väntamist assisteeriv jõud ja mis annab võimaluse läbida tunduvalt pikemaid ja põnevamaid distantse kui tavajalgrattaga. Elektrilise FATrattaga saab Kõrvemaa maastikul elektrimootori abil matkata ligikaudu 3 tundi ja umbes 35-40 km, sõltuvalt sõidureĹľiimi valikust.🚲 Tutvu varustuse rendi hinnakirjaga siin.

SUP lauaga matkamine – tule seikle SUP lauaga mööda puutumatut Kõrvemaa loodust – rabajärved, seikluslik Soodla jõgi või imeline Venejärv. Parim viis nautida päikeselist suvepäeva looduses!

Saunatamine iglusaunas – peale aktiivseid tegevusi õues on igati sobilik lõõgastuda mõnusas saunas! Sportland Kõrvemaa Iglupark koosneb kahest saunast. Suur iglusaun on käsitööna valminud elektrikerisega disainsaun. Kumera kuju tõttu liigub aur ĂĽles lae alla, laskub seejärel aeglaselt ja täidab kogu ruumi, mähkides pingil lõõgastujad pehmelt endasse. Saunas on leiliruum, avar eesruum ning tualett- ja duširuum. Leiliruum mahutab korraga kuni 6 inimest. Väike iglusaun on käsitööna valminud puukĂĽttekerisega disainsaun. Saunas on leiliruum ning väike eesruum mõnusaks olenguks kuni 4-le inimesele. Rohkem infot saunade kohta siin.

Keskus on suvehooajal avatud E-R kl 10:00 – 19:00 ja L-P kl 9:00 – 19:00.

Lisainfo ja broneeringud info@korvemaa.ee või telefonil +372 524 6628

MĂ•NUSATE KOHTUMISTENI KĂ•RVEMAAL!