Rajainfo

RAJAINFO TALVEHOOAJAL

Rajad hooldatud laupäeva öösel vastu pühapäeva. Laskumistel palume olla ettevaatlikud, kuna aluspõhi on jääs, siis klassikajälg on kohati laines ja õhuke. Võib tulla hea suusaga. Sees rajad nii klassikalises kui vabatehnikas suusatamiseks: 1,6 km (kunstlumi), 2km (reljeefita, kerge), 3 km, 5km, 19km, 24 km.  Avatud saun nädalavahetustel 12 – 18:00. Parkimine 5€/auto.

Laenutus on avatud ja pakub Eesti parimat suusaparki!

NB! Selleks, et suusarajad oleksid maailmatasemel töötavad meie rajameistrid hingestatult ja annavad endast parima, et alati oleks tore meie keskusse suusatama ja talverõõme nautima tulla. Lumetootmise ja rajameisterluskulude katmiseks kehtib keskuses talvehooajal tasuline parkimine 5€ ööpäev, ole mureta kui tuled kohvikusse sööma või rajale suusasprinti tegema, siis on esimene tund parkimist Sulle TASUTA, oluline, et parkimiskellaga armatuurile paigaldaksid. Hea uudis ka neile kes tihendalt käivad. On võimalus soetada kogu talvehooaja kehtiva parkimispääse, mida saab soetada siin. NB: Parkimistasu ei pea maksma ööbijad. Ööbijatel palume oma auto sisseregistreerudes peamajas registreerida. 

Alates 2023.a novembrist on Kõrvemaa Matka- ja suusakeskuse 1,6 km suusaring õhtusel ajal kuni kell 23.00 valgustatud. Projekti toetas Kultuuriministeerium.

SUUSAKOOL LASTELE: Pühapäeviti algajatele kl 11:00 ja edasijõudnutele kl 12:00. Registreerimie siin.

TUUBIMÄGI JA KELGUMÄGI: Tuubirajad suletud (jäine!) !. Kelgumägi avatud ja valgustatud iga päev kuni 23:00
GRILLIMAJA JA LÜKKEPLATS: Grillimaja ja lõkkeplatsi saab rentida 1 tund 45 €. Grillimajja mahub kuni 10 liikmeline seltskond lõkke ümber!
TALISUPLUS: Talisuplejatele avatud Kõrvemaa talisupluseks kaks ca 20m2 ujumisala, mis on talveläbi jäävabad. Soojendusega astmetega taliujumistrepp ja paadisild kahe redeliga.

DISCGOLF: Kõrvemaa Prdigy raja 1-18 korvi ja C korv on avatud, tee alad hooldatud 21.01.2024! Harrastajate discgolfipark, A ja B korvid on talvehooajaks suletud. Talvehooajal kehtib keskuses parkimistasu 5€ ööpäev.  

ISESEISVALT MATKAMINE: Iseseisvaks matkamiseks on 4 km talvematkarada. Rajasoovitusi saab laenutusest ja kohvikust. 

VARUSTUSE RENT: tutvu varustuse rendihindadega SIIN.

AVATUD MATKAD: Nädalavahetustel avatud matkad koos meie kogenud retkejuhtidega. Infot jälgi meie kodulehel sündmuste all.

KOHVIK: Kohvik avatud E- R kell 9:00 – 18:00. L 9:00 – 19:00, P kell 09:00 – 18:00.

MADALSEIKLUSPARK: Mõnus ajaviide suurtele ja väikestele.

VIBURADA:   Viburaba on talvehooajal suletud. 

Kohtumisteni Kõrvemaal!